تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها

سرمایه‌گذاری
منوی دسته بندی
جستجوی پیشرفته در گوگل - جستجوی پیشرفته گوگل
جستجوی پیشرفته گوگل | اصول جستجو در گوگل

جستجوی پیشرفته گوگل یعنی چی؟

معنی و مفهوم Advanced search، سرچ حرفه‌ای در گوگل و یا جستجوی پیشرفته گوگل فارسی یعنی پیدا کردن نتایج با دقت زیاد در کم‌ترین زمان ممکن است. واقعیت گوگل این است اگر روش اصولی و اصول جستجو در گوگل و سرچ حرفه‌ای در گوگل را بلد باشید، هدف‌تان هرچه که باشد از سرچ در نام وب‌سایت‌ها گرفته تا در متن صفحات تا کلمات کلیدی را به راحتی و با سرعت هر چه تمام‌تر پیدا خواهید کرد.

اگر خسته شدی از پیدا نکردن...

اگر دنبال یک فیلم خاص هستی و پیدا نمی‌کنی! جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

میخوای یک عکس پیدا کنی؟ جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

میخوای یک مطلب علمی پیدا کنی؟ جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

میخوای پایان نامه دانشگاه رو بدی؟ جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

میخوای تحقیق مدرسه رو انجام بدی؟ جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

میخوای بدونی اخباری که میخونی درسته یا غلط؟ جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه!

اگر کسب و کاری داری و میخوای مطالب مفید در زمینه کاری خودت بدست بیاری؟ بهتر از گوگل نیست!

هر چیزی که توی ذهنت هست گوگل یک جواب براش داره و جستجوی پیشرفته گوگل بهت کمک میکنه که به جواب برسی.

3 ساعت
آموزش ویدیویی
47%
تخفیف
8 عدد
فایل دانلودی
یک سال
پشتیبانی دوره

چرا باید روی آموزش جستجوی پیشرفته گوگل سرمایه‌گذاری کنیم؟

روزانه میلیون‌ها نفر از جستجوی گوگل استفاده می‌کنند اما درصد بسیار کمی از افراد هستند که دقیقا می‌دانند چطوری جستجو کنند. گوگل یک منبع غیرقابل وصف از اطلاعات است البته اگر جستجوی پیشرفته گوگل را بلد باشیم می‌توانیم درصد بسیار بیشتری از این منبع را در زمان کمتر، با دقت بیشتر و البته مرتبط‌تری را در اختیار داشته باشیم. 

با آموزش جستجوی پیشرفته گوگل‌ ، اصول جستجو در گوگل را می‌آموزید و یاد خواهید گرفت که چطوری جستجوی پیشرفته گوگل داشته باشید و به نتایج موردنظر خود برسید. جستجوی پیشرفته فقط با رعایت اصول جستجو ممکن است و تقریبا در ۹۹ درصد مواقع شما با یک جستجوی پیشرفته در گوگل به نتایج موردنظر خود می‌رسید.

اما ابتدا شما باید بتوانید با یک مرورگر به صورت حرفه‌ای کار کنید که ما در دوره آموزش جستجوی حرفه‌ای در گوگل در بخش اول تمامی میانبر و شورتکات‌های مرورگر گوگل کروم را آموزش می‌دهیم و بعد سراغ موتور جستجوی گوگل می‌رویم.

اگر قصد دارید اصول جستجوی پیشرفته گوگل را بدانید این دوره مناسب شماست.

با تسلط بر جستجوی پیشرفته می‌تونیم...

پروژه‌هایی که بهمون میدن رو راحت‌ حل کنیم.

هر چیزی که لازم د اریم رو از دل اینترنت بیرون بکشیم.

وابسته به شخص دیگری نیستیم و جواب سوالاتمون رو خودمون پیدا می‌کنیم. خودمون استاد خودمون میشیم.

بهترین رفیق ما میشه گوگل!

میتونیم کلی مهارت یاد بگیریم.

حتما برای شما هم پیش آمده که در اینترنت به دنبال یک مطلب یا محتوی خاصی بودید ولی صفحات نامربوط برای شما لیست شدند. علت این مشکل این است که نمی‌دانید دقیقا چه چیزی باید جستجو کنید، با یادگیری جستجوی پیشرفته گوگل می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید برسید.

ترجمه سریع کلمات از انگلیسی به فارسی و برعکس، دانلود محتوی دلخواه، دسترسی به آرشیو فیلم‌ها و سریال‌ها، پیدا کردن مقالات علمی، جستجوی دقیق با کلمات کلیدی، سوال پرسیدن از گوگل به طور صحیح، بازی با گوگل، ترفندهای مرورگرها و تنظیمات آن‌ها و… همه و همه در آموزش جستجوی پیشرفته در گوگل.

برای دانلود فیلم‌های آموزشی جستجوی پیشرفته در گوگل و تبدیل شدن به یک حرفه‌ای در گوگل، روی دکمه زیر کلیک کنید و یادگیری را شروع کنید.

اگر هنوز دقیق نمی‌دونید چی قراره یاد بگیرید، به سرفصل‌های دوره توجه کنید. با شرکت در این دوره آنلاین، تمام این مهارت‌ها را خواهید آموخت:

۱. آموزش مرورگر گوگل کروم

در ابتدا باید ابزار کار را یاد بگیرید.

در این بخش با قدرتمند‌ترین مرورگر دنیا یعنی گوگل کروم آشنا می‌شوید. از نحوه دانلود مرورگر آغاز می‌شود تا انجام تمامی تنظیمات ریز و درشت بر روی مرورگر گوگل کروم و هم‌چنین با تنظیمات نسخه اندرویدی مرورگر گوگل کروم هم آشنا می‌شوید.​

 1. تنظیمات گوگل کروم نسخه دسکتاپ
 2. میان‌برهای کلیدی مرورگر گوگل کروم
 3. تنظیمات نسخه موبایلی گوگل کروم

۲. جستجوی حرفه‌ای در گوگل

بعد از آشنایی و یادگیری ابزار، آماده یادگیری جستجوی پیشرفته در گوگل هستید.

برای این‌که بتوانید به نتایج موردنظر خود برسید نیاز است تا علاوه بر سریعتر بودن، نکات و ترفند‌های لازم را برای رسیدن به هدف خود با دقت بیشتر را نیز بدانید که در این بخش این ترفندهای آموزش داده شده است.

 1. آموزش نکات و ترفندهای جستجوی پیشرفته گوگل به صورت عملی

۳. ترفندهای جستجوی پیشرفته گوگل

آشنایی بیشتر با ترفندهای جستجوی پیشرفته در گوگل

تا اینجای آموزش در مورد گوگل کروم و ترفندهای جستجوی پیشرفته را یاد گرفتید. در این بخش با یکسری کلمات کلیدی آشنا می‌شوید که با آن دُرک می‌گویند و می‌توانید زیروبَم گوگل (البته سایت‌ها) را بیرون بکشید.

 1. آموزش نکات و ترفندهای جستجوی پیشرفته در گوگل به صورت عملی

۴. آموزش‌های تکمیلی و هر آنچه که باید بدانید!

ابزارهای بیشتری یاد می‌گیریم و تبر جستجوی خود را تیزتر می‌کنیم.

در این بخش آموزش‌های تکمیلی در رابطه با جستجوی پیشرفته در گوگل را به شما آموزش می‌دهیم و چندین وبسایت که شاید از آن‌ها اطلاع ندارید را هم با شما معرفی می‌کنیم تا بهتر از دنیای اطراف خودتون باخبر باشید.

 1. معرفی و کار با چند وبسایت کاربردی
 2. انجام کارها به صورت حرفه‌ای‌تر

۵. افزونه‌های کاربردی مرورگر گوگل کروم

از یاران کمکی گوگل کروم استفاده کنید.

قطعا کسی که می‌تواند به صورت پیشرفته و حرفه‌ای در گوگل جستجو کند نیازمند یکسری ابزارها نیز هست. در این بخش با افزونه یا Extentionsهای کاربردی گوگل کروم را آشنا می‌شوید.

 1. معرفی و نصب چند افزونه کاربردی
 2. معرفی افزونه‌های تغییر IP

۶. آموزش دانلود از یوتیوب و عبور از تحریم‌های اینترنتی

برای کسی که به صورت حرفه‌ای جستجو می‌کند هیچ‌سایتی بسته نیست.

همان‌طور که می‌دانید ما به راحتی نمی‌توانیم از یکسری سایت‌های معروف دنیا مانند یوتیوب که ویدئوهای آموزشی به‌روز در آن‌ها وجود دارد استفاده کنیم. روش‌های ورود به این سایت‌ها و دانلود از آن‌ها را هم آموزش می‌دهیم.

 1. معرفی و نصب چند افزونه کاربردی
 2. معرفی افزونه‌های تغییر IP
 3. روش‌های دانلود از یوتیوب

چرا دوره جستجوی حرفه‌ای در گوگل!!

چه در سازمانی که مشغول کار هستم چه در کارهای پروژه‌ای، همیشه افرادی هستند که نیازمند یکسری مطالب هستند و چون تخصص و حرفه من IT هست، درخواست آموزش دارند و اینکه چطوری میشه فلان چیر رو پیدا کرد؟

البته برخی از افراد به صورت حرفه‌ای درخواست می‌کنند و دوست دارند که آموزش جستجوی حرفه‌ای در گوگل را به صورت اصولی یاد بگیرند، من برای این افراد که به دنبال یادگیری اصولی هستند و در واقع به جای ماهی می‌خواهند ماهی‌گیری یاد بگیرند، ارزش و احترام زیادی قائل هستم.

داستان ما از این قرار شد که یک دوره آموزش جستجوی پیشرفته در گوگل آماده کنم و در اختیار دوستان قرار بدم و الان که این دوره آماده است از شما دوستان عزیز هم دریغ نکردیم و این دوره را به صورت آنلاین هم منتشر کردیم تا تمامی کسانی که علاقه‌مند هستند هم بتوانند از این مطالب بهره ببرند.

با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که مطالب زیادی در مورد جستجوی حرفه‌ای در گوگل وجود دارد اما می‌توانم به جرائت بگویم که هیچ‌کدام از این مطالب به کاملی این دوره نیستند و از همه مهم‌تر که این دوره پشتیبانی  دارد. ما در این دوره تقریبا از صفر شروع کردیم و هر نکته‌ای که به شما کمک می‌کند تا به اهداف خود در جستجو برسید را در اختیار شما قرار دادیم.

جستجوی پیشرفته در گوگل، جستجوی حرفه ای در گوگل
جستجوی پیشرفته در گوگل | اصول جستجو در گوگل
داستان من

وقتی سال ۱۳۸۶ اولین کامپیوتر خودم را خریدم، اصلا چیزی در مورد کامپیوتر و اینترنت نمیدونستم و البته هنوز در آن زمان اینترنت به گستردگی امروزه نبود. همیشه دوست داشتم بدونم چطوری بتونم به اطلاعات موردنیازم در اینترنت برسم و از آن موقع تا به الان در حال یادگیری هستم و سعی می‌کنم اطلاعاتی که لازم دارم را از دل اینترنت و گوگل بیرون بکشم. تمامی اطلاعاتی که شما نیاز دارید تا راه طولانی را یک شبه طی کنید، شرکت در این دوره آموزشی است و پاسخ تمام سوالاتی که شما دارید را در یک دوره جامع در اختیارتان قرار داده‌ام.

کامبیز ذوقی : بنیانگذار آکادمی بامادون

در این دوره کامبیز ذوقی بنیانگذار بامادون تمامی تجربه‌های خودش را در زمینه جستجوی حرفه ای در گوگل و همچنین آنچه را که یاد گرفته است را با شما در میان می‌گذارد.

تضمین یادگیری

بنده به عنوان تولید کننده این دوره به شما تضمین می‌دهم که تمامی موارد ذکر شده در دوره را یاد خواهید گرفت.

پشتیبانی حرفه‌ای

بعد از ثبت‌نام به مدت یک‌سال می‌توانید از پشتیبانی اختصاصی تیکتی دوره در داشبورد کاربری استفاده کنید.

در رابطه با شرکت در دوره سوالی دارید؟ تیم بامادون آماده پاسخگویی به سوالات شماست. همچنین می‌توانید از طریق واتساپ هم سوالات خود را مطرح کنید.

برگزاری به‌صورت آنلاین

شما هیچ نیازی به حضور در مکان خاص در مدت زمانی خاص نخواهید داشت. با ثبت‌نام در دوره جستجوی حرفه ای در گوگل، به‌صورت آنی به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و همین الان می‌توانید یادگیری خود را شروع کنید.

یادگیری آنلاین
مدت زمان آموزش

بیش از ۲ ساعت آموزش کاربردی

می‌توان گفت دوره آموزش جستجوی حرفه‌‌ ای در گوگل، در حال حاضر یکی از کامل‌ترین دوره‌های آموزشی موجود در این زمینه در ایران است. بیش از ۲ ساعت آموزش عملی درباره اصول جستجو در گوگل.

تبدیل به یک متخصص گوگل شوید!

با ثبت‌نام در دوره جستجوی حرفه‌ای در گوگل می‌توانید تمام آموزش‌های مورد نیاز را به‌صورت پله‌پله ببینید و تبدیل به یک متخصص عالی در این زمینه شوید.

نحوه کارکرد گوگل چگونه است؟

نمایش ویدیو درباره آموزش جستجوی حرفه‌ای در گوگل

در ویدیوی بالا گوگل را معرفی کردیم و نحوه ثبت یک مطلب در گوگل را به زبانی ساده بیان کردیم و متوجه شدیم که سازکار گوگل به چه صورت است و مفاهیمی مانند Indexing و Crawling را متوجه شدیم. شعار گوگل را در تصویر زیر می‌بینید.

گوگل در سال ۱۹۹۸ شروع به فعالیت کرد و ارزش امروزی گوگل حدود چند هزار میلیارد تومان است. روزانه بیش از ۲۵ پتابایت (هر پتابایت برابر با هزار ترابایت است) اطلاعات را گوگل پردازش می‌کند و مراکز داده‌های شرکت گوگل به اندازه یک شهر بزرگ است. گوگل تقریبا در هر هفته یک شرکت را خریداری می‌کند یا با آن ادغام می‌شود و فقط آن شرکت‌هایی که ما از آن خبر داریم مانند اندروید، یوتیوب و … تعداد آن‌ها حدود ۱۳۰ عدد است. تمامی محصولات گوگل را در این لینک ببینید.

جالبه بدونید که اسم گوگل از یک اشتباه تایپی به دست آمده است، در ابتدا قرار بوده که گوگل به صورت Googol (گوگول) باشد که یک مفهوم ریاضی است و معنی آن یک عدد بسیار بزرگ است (یک با صد عدد صفر).

 

سوالات متداول درباره دوره

دوره‌های آموزشی زیادی با موضوع جستجوی حرفه ای در گوگل یا اصول سرچ در گوگل به فروش می‌رسند. مشکل اصلی اکثر این دوره‌ها نپرداختن به اصول اصلی است و معمولا سعی می‌کنند شما را با نکات پیش پا افتاده آشنا کنند و به صورت مرحله به مرحله آموزش نمی‌دهند. دوره جستجوی پیشرفته گوگل شامل چند قسمت عملی هست که هر قسمت یک دوره جداگانه و کاملا تخصصی درباره اصول سرچ در گوگل هست. 

اگر کار با کامپیوتر را بدانید تا بتوانید با مرورگر و اینترنت کار کنید برای این دوره کافی است. البته این دوره از سطح مقدماتی شروع می‌شود که اگر کار با کامپیوتر را هم بلد نیستید یاد خواهید گرفت. تمام بخش‌های دوره به‌صورت مقدماتی شروع شده و شما را تا حرفه‌ای شدن راهنمایی خواهند کرد.

دوره جستجوی حرفه ای در گوگل به‌صورت کاملا غیرحضوری برگزار خواهد شد. شما می‌توانید هرجا که هستید با موبایل، تبلت یا کامپیوتر شخصی خود یادگیری را همین الان شروع کنید.

از تاریخ ثبت‌نام در دوره، به مدت یک‌سال می‌توانید هر سوالی که دارید را از طریق پنل کاربری خود از پشتیبانان یا مدرس دوره بپرسید.

طبق گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه، چنانچه محتوای دوره مطابق سرفصل‌های اعلام شده نبود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را پس بگیرید. ما از کیفیت دوره مطمئن هستیم و به قول خود مبنی بر بازگشت وجه ۷ روزه عمل خواهیم کرد.

هزینه‌ای که بابت ثبت‌نام در این دوره پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از هزینه یک وعده غذا یا یک جعبه آدامس ۵ است. قطعا دانش و تجربه‌ای که بعد از مشاهده دوره خواهید داشت چندین برابر هزینه پرداختی ارزشمند است. مهم‌تر از همه شما پشتیبانی اختصاصی دوره را دارید و ما در کنار شما هستیم.

فایل‌های دوره در قالب فایل MP4 (ویدیو) عرضه می‌شوند و به راحتی به روی تمامی پلتفرم‌ها اعم از ویندوز، مک و اندروید قابل اجرا هستند.

این دوره تکمیل شده و بلافاصله پس از ثبت‌نام می‌توانید یادگیری را شروع کنید.

در رابطه با شرکت در دوره جامع سوالی دارید؟ تیم بامادون آماده پاسخگویی به سوالات شماست. همچنین می‌توانید از طریق واتساپ هم سوالات خود را مطرح کنید. 

مدرس دوره کیست؟

کامبیز ذوقی

کامبیز ذوقی

مدیر و بنیانگذار وبسایت بامادون

مسئول IT چندین شرکت خصوصی

نویسنده بیش از ۸۰ عنوان مطلب آموزشی در وبسایت بامادون

دارای مدارک MTCNA میکروتیک

مدیر و بنیانگذار وبسایت بامادون

دارای مدارک MCSA مایکروسافت

بیش از ۷ سال سابقه در حوزه شبکه و کامپیوتر

در حال یادگیری و آموزش...

سرفصل‌ دوره جتسجوی پیشرفته گوگل

گوگل کیست؟ آشنایی با گوگل کروم

اول گوگل و گوگل کروم را بشناسیم. ترفندهای کاربردی گوگل کروم و تنظیمات آن را که یاد گرفتیم، تازه شروع کار جستجوی حرفه ای در گوگل است.

آموزش جستجوی پیشرفته در گوگل

نکات و ترفندهای جستجوی حرفه ای در گوگل را در چند بخش یاد خواهید گرفت.

نصب افزونه‌های کاربردی

هر آنچه در مورد افزونه یا Extentionهای کاربردی نیاز دارید را در این فصل یاد خواهدی گرفت و چندین افزونه کاربردی را آموزش خواهیم داد.

ترفندهای دانلود

ترفندهای دانلود از سایت‌هایی که به آن‌ها دسترسی نداریم و معرفی چندین ابزار تغییر IP برای دانلود.

حل مشکلات گوگل کروم

آشنایی با مشکلات رایج گوگل کروم و نحوه برطرف کردن این مشکلات را می‌آموزیم و یاد می‌گیریم اگر یک وبسایت یا لینک باز نمی‌شود چطوری مطمئن شویم که مشکل از سمت ما نیست.

قول من برای دوره جستجوی پیشرفته گوگل

من کامبیز ذوقی به عنوان ارائه دهنده این آموزش تضمین می‌کنم در صورت عدم رضایت شما از این آموزش در طول مدت یک هفته، تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانم. ملاک تشخیص فقط نظر شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

آموزش جستجوی حرفه‌ای در گوگل

مرکز پشتیبانی دوره

تمامی کسانی که این دوره را تهیه کرده‌اند می‌توانند از طریق داشبورد کاربری و قسمت مرکز پشتبانی با تیم پشتیبانی آکادمی بامادون در ارتباط باشند و سوالات مربوط به دوره خریداری شده خود را مطرح کنند. پاسخگویی به تیکت‌ها در روز‌های شنبه تا ۴شنبه از ساعت ۹ الی ۱۹ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) انجام خواهد شد.

درخواست‌های ارسالی در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، در روز کاری بعد پاسخ داده خواهد شد. درخواست پشتیبانی شما حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ارسال، پاسخ داده خواهد شد.

اگر سوالی دارید و دوره جستجوی حرفه‌ای در گوگل را خریداری کردید، به این معنی است که در آکادمی بامادون ثبت‌نام کرده‌اید. پس با کمک دکمه زیر وارد بخش اختصاصی پشتیبانی خود شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

 

روش‌های دیگر خرید این محصول

اگر امکان پرداخت اینترنتی را ندارید، می‌توانید مبلغ این محصول را به شماره کارت روبه‌رو واریز نمایید و سپس نام کامل و شماره موبایل خود را برای ما به شماره ۰۹۱۸۲۶۸۲۸۳۱ ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرد و مابقی کارها را انجام می‌دهد.

کارت اعتباری کامبیز ذوقی
فرضت رو از دست نده و همین الان توی این دوره شرکت کن
خرید دوره

دوره در تاریخ یکم آذر 1401 آپدیت شد و یک ویدیو دیگر به آموزش‌ اضافه شد. گفته بودیم که دوره آپدیت رایگان داره!

تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها