تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها

سرمایه‌گذاری
منوی دسته بندی
آموزش VMWare Workstation

آموزش رایگان VMWare Workstation

شرکت vmware غول مجازی سازی دنیا که به تنهایی بیش از نیمی از نرم‌افزارهای مجازی سازی دنیا را تولید می‌کند، نرم‌افزار مجازی ساز VMWare Workstation را نیز برای محیط تست و لابراتوار به دنیا عرضه کرده است. شعار سایت VMWare برای محصول VMWare Workstation این است “ساخت و تست هر پلتفرم با VMWare Workstation”. این هایپروایزر سیستم‌عامل‌های بسیاری را پشتیبانی می‌کند.

اگر قصد یادگیری مجازی سازی یا ایجاد یک لابراتوار برای تست نرم‌افزارها و سیتسم‌عامل‌ها را دارید بهترین انتخاب VMWare Workstation است که با نصب آن محدودیت سخت‌افزاری شما از بین خواهد رفت.

vmware workstation

VMWare Workstation چیست؟

یک نرم‌افزار مجازی ساز است که اصطلاحا به نرم‌افزارهای مجازی‌ساز هایپروایزر می‌گویند و با این هایپروایزر می‌توان ماشین‌های مجازی متعددی راه‌اندازی کرد و یک محیط تست و لابراتوار خانگی راه‌اندازی کرد.  البته استفاده این هایپروایزر در محیط سازمانی توصیه نمی‌شود و بهتر است برای محیط سازمان از نسخه سازمانی آن یعنی VMWare ESXi استفاده کنید.
فرقی نمی‌کند که چه شغلی دارید!
برای تست و آزمایش هر ابزاری که تولید می‌کنید یا هر سیستم‌عامل جدیدی که یاد می‌گیرد یا حتی دوره آموزشی جدیدی را که ثبت‌نام کرده‌اید! برای یادگیری نیاز به یک محیط مجازی دارید که بدون دغدغه تمامی تمرین‌های خودتان را انجام دهید و بعد از آن بتوانید آن را به تنظیمات اولیه برگردانید یا حتی پاک کنید و دوباره بسازید. با یک کامپیوتر و داشتن دانش مجازی سازی تمامی سرورها و تکنولوژی‌های دنیا در اختیار شما برای تست قرار می‌گیرند.
vmware workstation

ما در دوره آموزش رایگان VMWare Workstation به صورت عملی و گام به گام به شما یاد خواهیم داد تا یک محیط مجازی ایجاد کنید و ماشین‌های مجازی خودتان را راه‌اندازی کنید. قیمت این دوره در برخی از سایت‌ها به چند صد هزار تومان هم می‌رسد و تنها خواسته ما معرفی این دوره به دوستان خودتان است.

محتوای آموزش مجازی سازی با VMWare Workstation | دوره جامع

3 ساعت
آموزش ویدیویی
50%
تخفیف
7 عدد
فایل دانلودی
یک سال
پشتیبانی دوره

بعد از گذراندن آموزش رایگان VMWare Workstation قادر خواهید بود تا هر سیستم‌عاملی را روی ماشین مجازی نصب کنید و ارتباطات بین آن‌ها را برقرار کنید. برای هر شخصی که می‌خواهد وارد دنیای شبکه شود، یادگیری این دوره یک الزام است تا بتواند برای خودش یک لابراتوار شخصی راه‌اندازی کند و قبل از اجرا در دنیای واقعی تست‌های لازم را انجام دهد.

تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها