تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها

سرمایه‌گذاری
منوی دسته بندی

آموزش‌های رایگان آکادمی بامادون

همراهان عزیز و ارزشمند آکادمی بامادون سلام!

رسالت آکادمی بامادون
رسالت ما در آکادمی بامادون این است که دنیا را جایی بهتر برای زندگی، درآمد و تخصص کنیم، برای نزدیک شدن به رسالتمان درسته که بعضی از دوره‌های ما مستلزم پرداخت هزینه هستند ولی اتفاقا دوره‌های مهم ما رایگان هستند. فکر نکنید این دوره‌ها ارزش کمی دارند چون ما مهمترین دوره‌ها را برای شما رایگان گذاشته‌ایم.

لیستی از دوره‌ها و محصولات رایگان برایتان آماده کرده‌ایم که می‌توانید با خیال راحت، آموزش با کیفیت ببینید و  رشد کنید. قبل از استفاده از  محصولات رایگان آکادمی بامادون، به این دو نکته توجه کنید:

نکته1: برخی از این محصولات، خود به چندین بخش مختلف و متنوع می‌تواند تقسیم می شوند. برای درک بهتر آموزش، بهتر است پیش‌نیازهای دوره را رعایت کنید.

نکته2: به جز این محصولات، ده‌ها مقاله رایگان و کاربردی، ده‌ها فایل دانلودی و ویدئوهای آموزشی هم در سایت موجود است که به تدریج به معرفی آنها هم خواهیم پرداخت. علاوه بر آن، شما می‌توانید با دنبال کردن  «اینستاگرام آکادمی بامادون»و «یوتیوب آکادمی بامادون»  به صورت روزانه، آموزش ببینید.

برای شروع آموزش آماده‌اید!!؟

توصیه‌ی خود ما به تمام دوستانی که به «آکادمی بامادون» به عنوان کاربران جدید می پیوندند، این است که ابتدا از محصولات رایگان ما استفاده کنند. شاید استفاده از همین محصولات، بسیاری از نیازهای مخاطبین را برطرف کند به طوری که دیگر حتی نیازی به محصولات فروشی و غیررایگان ما هم نداشته باشند.
هرکدام از این محصولات را به همراه لینک مربوطه، در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای کسب اطلاعات کامل راجع به محصول و مطالعه صفحه آن محصول، روی تصویر هر محصول کلیک کنید.
درخواست ما از شما این است که اگر این محصولات رایگان را برای فرد یا افرادی اطرافیان و دوستان و نزدیکانتان مناسب می بینید، لطفاً لینک این مقاله را با او هم به اشتراک بگذارید تا افراد بیشتری از این آموزش‌ها استفاده کنند.
سپاس از حضور ارزشمند و همیشگی شما خوبان و همراهان!

توضیحاتی کوتاه راجع به محصولات و دوره‌های رایگان بیشتر از یک نفر

در اینجا می‌توانید توضیحاتی کوتاه راجع به هر محصول و دوره بخوانید: به مرور دوره‌های رایگان بیشتری را در اختیار شما قرار میدهیم.

دوره رایگان اول: مینی دوره آموزش ویندوز 11

یک دوره تازه، جدید و جذاب!

در این دوره می‌توانید از صفر صفر شروع کنید و فایل ویندوز را دانلود کنید و فرآیند نصب را شروع کنید. یاد میگیرید که ویندوز 11 را نصب کنید، محدودیت‌های آن را دور بزنید و تنظیمات پس از نصب را انجام دهید.

دوره رایگان دوم: آموزش رایگان کانفیگ روتر میکروتیک

کنترل اینترنت، تقسیم عادلانه و پیدا کردن بهترین مسیر!

در این دوره می‌توانید از صفر صفر شروع کنید و تنظیمات روتر میکروتیک را قدم به قدم آموزش ببینید. از نحوه اتصال روتر میکروتیک تا تنظیمات آن و اینترنت دار کردن روتر میکروتیک. 

تا 77 درصد تخفیف بهاره روی تمامی آموزش‌ها