منوی دسته بندی
تمامی دوره‌های آموزشی بامادون

دریافت تمامی محصولات آموزشی​

در رابطه با خرید و شرکت در دوره و یا در مورد دانلود فایل‌های محصولات، سوالی داشتید تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. با شماره ذکر شده تماس بگیرید یا می‌توانید از طریق واتساپ هم سوالات خود را مطرح کنید.

آکادمی بامادون برای ترویج دانش و دسترسی راحت تمامی هم‌وطنان عزیز به دوره‌های آموزشی با کیفیت، تمامی محصولات آموزشی را به صورت یک‌جا با تخفیف ویژه ۴۰ درصدی در اختیار تمامی کسانی که برای آموزش خود ارزش قائل هستند قرار داده است. البته در صورت نیاز می‌توانید هر آموزش را هم به صورت جداگانه تهیه کنید.

دوره‌های که در این پکیج آموزشی قرار دارند شامل  جستجوی پیشرفته در گوگل، بازیابی اطلاعات حذف شده در ویندوز ، ویروس کُشی کامپیوتر و تنظیمات مودم ADSL به صورت جامع هست. تمامی این دوره‌ها یکی از نیازهای هر شخصی است که کامپیوتر دارد و به اینترنت متصل است.

نسل ما فرصت را از دست دادند، شما فرصت را از دست ندهید!

ارزش تمامی دوره‌ها: ۲۷۵ هزار تومان

خرید دوره با تخفیف: ۱۷۹ هزار تومان

پکیج تمامی محصولات آموزشی

دوره‌های آموزشی موجود در این پکیج ویژه آموزشی:

آموزش جستجوی حرفه‌ای در گوگل

۱. آموزش جستجوی پیشرفته در گوگل

آموزش کامل جستجوی پیشرفته در گوگل و تمامی ترفندهای لازم برای جستجوی حرفه‌ای + آموزش کامل گوگل کروم + آموزش ترفندهای دانلود از یوتیوب و دور زدن تحریم‌ها و ...

بازیابی اطلاعات حذف شده

۲. بازیابی اطلاعات حذف شده در کامپیوتر

بازیابی اطلاعات با نرم‌افزار و بدون نرم‌افزار + جلوگیری از پاک شدن اطلاعات + بکاپ از اطلاعات + روش‌های محافظت از اطلاعات و بازیابی اطلاعات پاک شده در اندروید

دوره جامع ویروس کشی کامپیوتر- ویروس کشی کامپیوتر

۳. دوره جامع ویروس‌کُشی کامپیوتر

آشنایی با بدافزارها + شناخت انواع ویروس و بدافزار + امن کردن ویندوز + آموزش آنتی ویروس ویندوز و کسپراسکی + پیدا کردن ویروس‌های مخفی + آموزش دیسک نجات + مهندسی اجتماعی و روش هفت مرحله‌ای ویروس‌کُشی استاندارد

آموزش تنظیمات مودم

۴. آموزش تنظیمات مودم ADSL به صورت حرفه‌ای

در این دوره تنظیمات مودم ADSL را به صورت حرفه‌ای و مبتدی انجام می‌دهیم. امنیت مودم را برقرار می‌کنیم و تا جایی که امکان دارد سرعت و کیفیت اینترنت را بهتر می‌کنیم.

خرید دوره با تخفیف: ۱۷۹ هزار تومان

در رابطه با خرید و شرکت در دوره و یا در مورد دانلود فایل‌های محصولات، سوالی داشتید تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. با شماره ذکر شده تماس بگیرید یا می‌توانید از طریق واتساپ هم سوالات خود را مطرح کنید.

روش‌های دیگر خرید این محصول

اگر امکان پرداخت اینترنتی را ندارید، می‌توانید مبلغ این محصول را به شماره کارت روبه‌رو واریز نمایید و سپس نام کامل و شماره موبایل خود را برای ما به شماره ۰۹۱۸۲۶۸۲۸۳۱ ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما با شما تماس می گیرد و مابقی کارها را انجام می‌دهد.

کارت اعتباری کامبیز ذوقی

مدت زمان کل دوره‌ها: ۱۴ ساعت

ارزش دوره: ۱۷۹ هزار تومان

مشاوره قبل از خرید: ۰۹۱۸۲۶۸۲۸۳۱